Озонотерапия – лечение кариеса без сверления

Озонотерапія – лікування карієсу без свердління зубів і без уколів

Озонотерапія найбільш дієвий метод знищення патогенної (шкідливою) мікрофлори в порожнині рота, застосовуваний при лікуванні карієсу та інших хвороб зубів і ясен. Особливо ефективним є застосування озону для лікування поверхневого і початкового карієсу, так як цей метод дозволяє уникнути свердління (видалення інфікованої тканини в зубі), а це, в свою чергу, допомагає зберегти цілісність зуба.

Озон надзвичайно потужний окислювач і швидко знезаражує поверхню зуба. Іншими словами це дуже активна модифікація кисню (молекула містить три атома кисню). Вступаючи в реакцію з клітинами мікроорганізмів, озон руйнує оболонку бактерії і повністю знищує її. Завдяки цьому, озон є оптимальним засобом для стерилізації кореневих каналів, каріозних порожнин і лікування захворювань ясен (пародонтит).

Ми проводимо озонотерапию із застосуванням апарату KaVo HealOzone, який ефективний тим, що подача озону контролюється апаратом, а сам озон виробляється генератором, який знаходиться в апараті. Завдяки високій проникаючої здатності і активності озону досягається повна стерильність зуба.

Герметичність подачі озону за рахунок силіконового ковпачка або спеціальної насадки забезпечує точну подачу в уражену поверхню зуба. Озон не викликає алергії і не подразнює слизову.

Застосування KaVo HealOzone на ранніх стадіях карієсу дозволяє не тільки зупинити його розвиток, а й уникнути пломбування незначних дефектів. Якщо обробити поверхню зуба перед установкою пломби озоном, ми зможемо виключити розвиток вторинного карієсу на кілька років. Власне цей факт і спонукав нас до написання статті. Так як ті пацієнти, яким ми обробляли зуби озоном перед установкою пломб не потребують заміни цих пломб близько 15 років.

Дія озону забезпечує тривалі і стійкі результати лікування, попереджаючи розвиток карієсу протягом тривалого часу. Після обробки озоном, зуб покривається зміцнює розчином, так званим редуктантом, який прискорює ремінералізацію і нормалізує РH (кислотно-лужний баланс).

Переваги проведення озонотерапії:
  • Абсолютна безболісність;
  • Відсутність травматичності;
  • Ніякої анестезії;
  • Швидкість виконання лікування.
Застосування озону дозволяє усунути ряд проблем зубів і порожнини рота:
  • Фіссурний, пришийковий і прикореневій карієс;
  • Пульпіт (запалення нерва зуба);
  • Стоматити;
  • Герпес;
  • Прибрати підвищену чутливість зубів.

Застосування озону ідеально підходить не тільки для лікування, але і для профілактики карієсу у дорослих, і дітей. Нарешті, застосування апарату KaVo HealOzone є ефективним методом лікування таких захворювань порожнини рота, як герпес і стоматит. При цьому, знищуючи хвороботворні бактерії віруси, озон впливає тільки на осередки інфекції, не зачіпаючи здорові тканини зубів, ясен і слизових поверхонь.
Приходьте до нас і ви зможете переконатися в цьому самі.

Макаренко Максим Валерьевич

Макаренко Максим Валерійович

Спеціалізація: хірургія, імплантологія, пародонтологія й протезування
вул. Краківська 11
вул. Новомостицька 25Б
067 502-8-999
097 332-4-999
Пн - Пт: 09:00 - 21:00
Сб - Нд: 09:00 - 21:00
Ліцензія МОЗ України
17/17-сп/3365/32422