iStomatolog > Історія iStomatolog

Історія iStomatolog

iStomatolog умовно молода клініка, але незважаючи на невеликий вік ми стрімко розвиваємося і нам є чим пишатися.

Першого листопада 2019 року нам виповнилося п'ять років. Ми почали свій шлях всього з одного стоматологічного кабінету на Дарниці в якому працювали два лікарі і два асистенти. Але вже через рік ми переїхали в більш просторе приміщення 160 м2 на Виноградарі, де змогли обладнати три стоматологічні кабінети з постійним штатом з п'яти лікарів, п'яти асистентів і двох адміністраторів.

До слова, кількість співробітників iStomatolog зростає з кожним роком і на кінець 2019 року наш штат складається з десяти лікарів, дванадцяти асистентів, чотирьох адміністраторів, трьох людей технічного персоналу, рекламного відділу і штатного фотографа.

Починали ми з однієї клініки на правому березі але на початку 2019 року для зручності пацієнтів ми відкрили на лівому березі Києва ще одну клініку.

Ми можемо надати вам практично будь-які стоматологічні послуги. Ми лікуємо дітей і дорослих. Для нас немає нічого неможливого, ми можемо створити здорову і гарну посмішку будь-якому пацієнтові. Ми любимо те що ми робимо, адже ми не просто лікарі, ми креатори ваших посмішок!

2014 рік

Клініка iStomatolog була заснована в 2014 році, в штаті всього два співробітника: Макаренко Максим і Дайнецька Олена

2015 рік

Перша стоматологічна клініка iStomatolog відкривається на правому березі (ж / м Виноградар)

три прийомних кабінети, окрема стерилізаційна кімната, рентген-кабінет, зуботехнічна лабораторія.
2015 рік

Оснащена клініка таким обладнанням:

радиовизиограф Sirona, апарат Kavo Healozone, діодний лазер Picasso, фізіодіспенсер NSK, центрифуга PRF System Duo.
2016 рік

З'являється мікроскоп

в нашому арсеналі з'являється мікроскоп SmartOptic. Тепер і для наших лікарів немає ніяких складнощів в лікуванні ендодонтичних каналів, художніх реставрацій і виготовленні ортопедичних конструкцій під збільшенням.
2017 рік

Штат співробітників зростає

для поліпшення кваліфікації лікарів і медичного персоналу ми створюємо навчальний центр на базі своєї стоматології. У лекційному залі проводимо тематичні семінари для лікарів-стоматологів з усієї України. Ми перші, хто почав вчити лікарів встановлювати зубні імплантати на пацієнтах.
2018 рік

Офіційні партнери Implantswiss

так, це особлива подія, наша клініка стала офіційним партнером швейцарської компанії виробника зубних імплантів Implantswiss. Всі наші лікарі імплантологи проходять навчання в Швейцарії.
2018 рік

Переходимо на цифрову стоматологію

наша клініка одна з перших в Україні почала використовувати цифрову систему в стоматології CAD \ CAM. Ми можемо змінити вашу посмішку за лічені хвилини (години). Тепер немає необхідності тижнями чекати виготовлення зубних коронок і мостовидних протезів. Наш фрезерувальний апарат Cerec виготовить їх протягом 30 хвилин. І це будуть високоточні роботи, адже все робиться в цифрі.
2019 рік

Ми розширюємося

тепер iStomatolog є і на лівому березі Києва. Наша друга філія так само нараховує 3 прийомних кабінети. Серед обладнання у нас є апарат Kavo Healozone, діодний лазер, радиовізіограф Sirona, центрифуга PRF System Duo, фізіодіспенсер NSK, мікроскоп J Optic, CAD \ CAM, ще один фрезерувальний апарат яка не за 30 хвилин, а всього лише за 7 може виготовити коронку з оксиду циркону і склокераміки.
2020 рік

Надаємо всі стоматологічні послуги

в січні 2020 року в нас з'явиться сучасний КТ апарат, який дозволить замкнути весь процес високоточної діагностики та лікування у нас в центрі. КТ дозволить поліпшити ендодонтичне лікування ваших зубів, спланувати точну імплантацію зубів або будь-яку іншу операцію, також поліпшити якість ортодонтичних послуг.

Звичайно, ми не думаємо на цьому зупинятися, ще багато ідей, які ми плануємо втілити в життя. Наше прагнення направлено на поліпшення і підвищення якості вашого життя за рахунок створення і підтримки ваших здорових посмішок.

вул. Краківська 11
вул. Новомостицька 25Б
044 332-4-999
097 332-4-999
Пн - Пт: 09:00 - 21:00
Сб - Нд: 09:00 - 21:00
Ліцензія МОЗ України
17/17-сп/3365/32422