Имплантация передней группы зубов

Імплантація передньої групи зубів

Чим же відрізняється імплантація передньої групи зубів, тобто у фронтальній ділянці?

Цю зону можна назвати зоною підвищених вимог з естетики і тут не можна помилятися. Так, неправильний крок в лікуванні може вести за собою ряд додаткових витрат.

Наприклад, якщо без жувального зуба пацієнт ще може відстрочити лікування (зуб, точніше його відсутність не особливо видно), то при втраті зуба в передній ділянці, пацієнт, іноді, навіть вночі намагається записатися на прийом до стоматолога, щоб вирішити проблему якомога швидше.

Без точного планування імплантації, точної діагностики і уміння лікаря неможливо отримати позитивний естетичний результат. Від цього залежить краса посмішки.

У iStomatolog ми використовуємо сучасні якісні матеріали, які практично інертні для пацієнта при протезуванні зубів і біоактивних при імплантації.

Чимало часу і коштів ми виділяємо на відвідування курсів провідних імплантологів світу і найновіше обладнання. Ми намагаємося йти в ногу з часом, і якщо виходить навіть випереджаємо його трохи.

Для досягнення високих естетичних результатів, бажано встановити імплантат по одномоментній методиці (видалення зуба з одномоментною імплантацією і протезуванням тимчасової коронки) і відразу ж зафіксувати тимчасову коронку з ПММА. Це дозволить зберегти кісткову тканину і зберегти естетику (лінію посмішки), тобто ясна.

Дуже важливо, щоб імплантат був встановлений з чітко визначеною силою (крутним моментом) і під правильним кутом. Тобто, при установці імпланта необхідно гостро відчувати опір кістки, а це приходить тільки з досвідом, інакше на нього не можна буде одномоментно встановити коронку, а для подальшого відновлення кістки і ясенного краю потрібна пластика, а значить набагато більше часу і коштів.

З власного досвіду можемо сказати, що імплантація у фронтальному відділі набагато складніша і цікавіша, так як ця робота вимагає надзвичайної точності, вміння планування і вміння бачити віддалений результат, а також особливих (індивідуальних) навичок.

Скільки коштує імплантат на передній зуб в iStomatolog?

Вартість імплантації зубів в iStomatolog починається від 600 євро. Сюди входить:

  • ндивідуальний набір «АнтиСНІД»;
  • видалення зуба;
  • імплантат;
  • тимчасова коронка;
  • тимчасовий абатмент; анестезія.

Тобто це вартість комплексної імплантації зуба з усіма необхідними маніпуляціями.

З додаткових витрат, які іноді з'являються це кістковий замінник (від 100 євро), мембрани (від 80 євро). Використовується тоді, коли немає достатнього обсягу своєї кістки і нам необхідно провести аугментацію даної ділянки, тобто кісткову пластику.

При імплантації встановлювати імплантат потрібно з меншого діаметру і ставиться на кілька міліметрів нижче рівня кістки, щоб в подальшому отримати гарний результат білої (зубної) і рожевої (ясенної) посмішок. Це дозволить в подальшому заощадити час лікаря і кошти пацієнта, так як не буде необхідності проводити пластику ясна.

Ми працюємо з кращими швейцарськими компаніями з виробництва зубних імплантатів, які випускають їх уже понад 20 років і які перевірені часом. Такі компанії мають власні заводи і фабрики по виготовленню імплантатів. Також, ми пропонуємо пацієнтам малобюджетний варіант, який себе добре зарекомендував (наприклад, зубні імплантати корейського виробника Dentis).

Намагаємося співпрацювати з компаніями, які дають реальну гарантію на свій продукт. Проте, яку б систему ви не обрали, дуже багато залежить від фахівця, організму пацієнта і виконання всіх призначень лікаря.

Повернемося до установки коронки на імплантат. Це можливо зробити за одне відвідування, але не у всіх випадках. Якщо є протипоказання (вузький гребінь, відсутність нормального обсягу кістки і так далі), щоб пацієнт не ходив без зуба, ми встановлюємо замість коронки ретейнер (тимчасовий зуб), який фіксується на сусідніх зубах і не пошкоджує при цьому м'яких тканин. Цей тимчасовий протез добре себе зарекомендував заповнює зубний ряд, та й виглядає непогано.

Чи буває таке, коли імплантат не прижився? Які ускладнення при цьому?

Насправді імплантати можуть отторгнуться з різних причин і лікар не повинен боятися це озвучувати пацієнтові. Адже ми вводимо чужорідне тіло в організм людини. Багато відторгнень відбуваються внаслідок недотримання рекомендацій лікаря, дуже поганої гігієни і подібного. У нашому центрі імплантати приживаються в 96-97% випадків.

Крім того, дуже багато залежить від якості виконання верхньої частини зуба-імпланта, тобто абатмента і коронки (частина, яка прикручується до імплантату). Вона повинна бути гранично точною, без нависаній на ясна і, бажано, використовувати індивідуальні абатменти (з діоксиду цирконію) це дозволить уникнути видимого сірого кольору в пришийковій області переднього зуба, так як стандартний титановий абатмент просвічується через ясна.

Що на рахунок кісткової пластики в передній ділянці?

При видаленні зуба, догляд кісткової тканини виникає практично завжди. Особливо тоді, коли зуб у пацієнта відсутній давно або був втрачений внаслідок травми. Саме тому ми рекомендуємо не поспішати видаляти зуб, а спочатку проконсультуватися з імплантологом, щоб він визначив послідовність процедур і допоміг вам зберегти кістку і ваш бюджет.

Як правило, проводиться імплантація одномоментно, але з кістковою пластикою. Це дозволяє заощадити час і сили пацієнта, а також зберегти форму ясен, що дуже важливо для отримання естетичного результату.

Чи потрібно якось особливо доглядати за імплантатами в передньому відділі?

Доглядати за фронтальними імплантатами слід так само, як і за своїми зубами або за імплантатами в інших областях вашої ротової порожнини. Обов'язково потрібно відвідувати гігієніста раз в півроку, а також, приходити на огляд. І, звичайно ж, виконувати рекомендації лікаря: перший час сильно не навантажувати імплантат. Особливо небезпечний період для навантаження на імплантат це з 4 по 6 тиждень. У цей період остеоінтеграція (утворення кістки навколо імплантату) слабшає практично на половину. І саме в цей період імплантат може випасти.

Використовувати іррігатори в своїй практиці для чищення зубів. Ми рекомендуємо іррігатори Jetpik.

Після того як основні етапи імплантації зубів будуть пройдені імплантат приживеться і буде встановлена постійна коронка, їм можна буде користуватися, як своїм звичайним зубом. Що стосується термінів служби, то імплантати це практично назавжди (якщо виконувати рекомендації лікаря).

Приходьте в наш центр на безкоштовну консультацію і ми підберемо ідеальний для вас варіант.

Макаренко Максим Валерьевич

Макаренко Максим Валерійович

Спеціалізація: хірургія, імплантологія, пародонтологія й протезування
вул. Краківська 11
вул. Новомостицька 25Б
044 332-4-999
097 332-4-999
Пн - Пт: 09:00 - 21:00
Сб - Нд: 09:00 - 21:00
Ліцензія МОЗ України
17/17-сп/3365/32422