имплантация передних зубов

Одномоментна імплантація переднього зуба

Макаренко Максим

Макаренко Максим Валерьевич Спеціалізація: хірургія, імплантологія, пародонтологія та протезування

До нас звернувся молодий чоловік (31 рік) зі скаргою на набряк ясен в області переднього зуба і хворобливих відчуттях при кусанні. З анамнезу пацієнта: зуб раніше ендодонтично лікувався кілька разів (було лікування каналу зуба).

Після КТ-дослідження ми побачили 2 "перфорації" на корені зуба 1.2. з виходом норицевого ходу на ясна. Для того щоб зберегти обсяг кістки в естетично значущій зоні, було прийнято рішення видалити зуб і поставити імплантат з тимчасовою коронкою.

1 ЕТАП

КТ-ДОСЛІДЖЕННЯ

На КТ-знімку ми побачили "перфорацію" кореня зуба 1.2. Досліджували кістку, її стан та тип. Після чого було прийнято рішення про видалення цього зуба і одномоментне встановлення зубного імпланту ImplantSwiss.
2 ЕТАП

ІМПЛАНТАЦІЯ

Пацієнт в кріслі. Зроблена місцева анестезія, яка почала діяти. Видаляємо зуб і встановлюємо імплант.
3 ЕТАП

СКАНУВАННЯ ТА ПРОТЕЗУВАННЯ

Відсканували обидві щелепи в прикусі, це дозволило нам на комп'ютері змоделювати майбутню конструкцію зуба (зубну коронку). Після чого в програмі для моделювання зубних коронок зробили майбутню модель зуба, цю модель передали на фрезер для випилювання самої коронки. Готову коронку склеїли з абатментом і зафіксували в ротовій порожнині пацієнта.

Запишіться на консультацію до хірурга-стоматолога

вул. Краківська 11
вул. Новомостицька 25Б
044 332-4-999
097 332-4-999
Пн - Пт: 09:00 - 21:00
Сб - Нд: 09:00 - 21:00
Ліцензія МОЗ України
17/17-сп/3365/32422